KONST / Litografier / Färglitografi 12632286
nr 1263 2286
Färglitografi
Gieron, PT, - 77, Teatralisk scen. Signerad. Motivet: 74x51 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 juli 2019
kl 20:11:13
150 kr